Вход в систему Поиск по сайтуОтправить сообщение по электронной почте

Дугове зварювання та різання металів

 
   


Методи виготовлення електродів для ручного дугового зварювання.

В контексте

При масовому виробництві електродів сухі суміші готуються заздалегідь і зберігаються в спеціальних закритих ємностях.

Приготування замісу (обмазувальної маси) виробляють змішуванням готової сухої суміші з певною кількістю розчину рідкого скла.

Залежно від способу нанесення покриття консистенція замісу повинна бути різною. При нанесенні покриття на стрижні методом занурення обмазочна маса повинна мати консистенцію густої сметани. При нанесенні покриття на спеціальних обмазувальних верстатах методом опресування обмазочна маса повинна мати густоту і в'язкість віконної замазки. Приготування обмазувальних мас зазвичай проводиться у спеціальних змішувачах.

Обмазувальна маса для нанесення способом опресовування підготовляється у вигляді брикетів на спеціальному брикетувальних пресі.

Нанесення електродного покриття методом занурення.

При нанесенні покриття методом занурення обмазочна маса завантажується в спеціальний бачок такої висоти, щоб у нього можна було вертикально занурити майже весь стрижень.

Після занурення стрижні витягіваютея з обмазувальної маси. Товщина шару покриття залежить від швидкості витягання: при занадто повільному витягуванні виходить тонкий, недостатній шар покриття; при занадто швидкому витягуванні виходить надмірно велика товщина покриття, сповзаючого зі стрижня. Якість покриття у великій мірі залежить від кваліфікації обмазчіка.

Після нанесення покриття методом занурення електроди встановлюються на стійки або підвішуються в рамках для просушування на повітрі протягом 10-12 год або в спеціальному сушильній шафі з температурою 70-90 o C протягом 12-3 ч, після чого піддаються прокалки. Нанесення покриття методом занурення в даний час застосовують у невеликих електродних майстерень.

Нанесення електродного покриття методом опресування.

При масовому виробництві електродів на сучасних електродних заводах і цехах нанесення покриття виконується методом опресування. Нанесення покриття проводиться на спеціальних електродосмазочних пресах під тиском до 750 кг / см 2. Принципова схема нанесення покриття методом опресування показана на рис.1. Електродні стрижні за допомогою спеціального механізму, що подає проштовхують через електродообмазочную голівку. Обмазувальна маса, закладена в головку, вичавлюється під тиском до 750 кг / см 2 у обмазувальні сопло, по центру якого проходить електродний стержень. Обмазувальна маса при цьому щільно облягає стрижень концентричні шаром і разом з ним виходить назовні. Так як при цьому весь стрижень виявляється покритим обмазкою, то для можливості контакту з електродотримачів один з кінців очищається від покриття за допомогою спеціального автоматичного пристрою. Такі агрегати мають дуже великою продуктивністю і характеризуються високим ступенем механізації.

Схема нанесення покриття методом опрессовкі
Малюнок 1. Схема нанесення покриття методом опресування:
1 - обмазочна маса; 2 - електродообмазочная головка, 3 - механізм, що подає; 4 - насосна установка.

Після зачистки кінців електроди надходять в бункер, звідки вручну розкладаються на рамки для провяливания і досліджує прокалки.

прокалки проводиться з метою остаточного видалення вологи. У результаті прокалки досягається зниження вмісту вологи в покритті з 4,5-5,0% до 0,5%.

Прокалки проводиться у спеціальних прогартовувальних електропечах при температурах 180-250 o C для електродів, що містять у покритті органічні складові, і при температурах 275 - 400 o C для електродів, в покриттях яких не містяться органічні речовини.

Після прокалки електроди піддаються контролю і сортування, маркування та упаковки.

Другие материалы:

Внимание! © X51.project 2007-2018гг.
Дозволяється копіювання та інше використання матеріалів сайту при умові встановлення гіперпосилання, не забороненої до індексації пошуковими системами, на матеріал або головну сторінку сайту Дугове зварювання та різання металів.
 
Вверх | Дугове зварювання та різання металів | Администрирование | Контакты | Поиск | Карта раздела