Вход в систему Поиск по сайтуОтправить сообщение по электронной почте

Дугове зварювання та різання металів

 
   


Дугова зварка міді: загальні відомості.

В контексте

Дугове зварювання міді і її сплавів в останні роки знайшла широке застосування. Завдяки високій теплопровідності, хімічної стійкості, стійкості проти переходу в крихке стан при низьких температурах, електропровідності чиста мідь та сплави на її основі знаходять широке застосування в техніці як конструкційного матеріалу.

Температура плавлення міді 1080-1083 o C, питома вага 8,9 г / см 3, межа міцності ненагартованной міді дорівнює 20 < em> кг / мм 2, відносне подовження - 50%.

При 400-600 o C мідь стає крихкою. Мідь легко окислюється при нагріванні, утворюючи закис міді Cu 2 O. Розплавлена мідь, що містить закис міді, в присутності водню при затвердінні дає дрібні тріщини.

Дугове зварювання міді. Труднощі дугового зварювання міді пояснюється високою теплопровідністю міді і плинністю в рідкому стані. Чим менше закису міді міститься в прокатаної міді, тим краще мідь зварюється.

Для виготовлення різних мідних деталей і конструкцій застосовується мідь марок M1, M2 і т. д., а також сплави міді - латунь і бронза. Для запобігання окислення при зварюванні застосовують різні флюси та електродні покриття або виробляють зварювання в середовищі захисних газів - аргону, гелію, азоту.

Для зменшення насичення міді в розігрітому і рідкому стані газами процес дугового зварювання повинен здійснюватися в можливо короткий термін. Тому дугове зварювання слід виконувати при великих потужностях дуги - при збільшеній силі струму і підвищеній напрузі, на великих швидкостях. При дуговому зварюванні аркушів товщиною більше 6-8 мм рекомендується початок шва попередньо підігріти, враховуючи швидке відведення тепла від місця зварювання.

Зважаючи на велику жидкотекучести міді зварювання необхідно проводити тільки в нижньому положенні або при невеликому куті нахилу до 20-10 град. до вертикалі, а зварний дуга направляється безпосередньо на зварювальну ванну. Зварювання повинно проводитися на спеціальних підкладках. Підкладками можуть бути азбест, флюс, графіт, мідні і сталеві смуги.

В даний час освоєні й успішно застосовуються такі способи дугового електрозварювання міді: ручна зварка вугільними і металевими електродами, автоматичне зварювання вугільним і металевим електродом під флюсом, зварювання в середовищі захисних газів.

Другие материалы:

Внимание! © X51.project 2007-2018гг.
Дозволяється копіювання та інше використання матеріалів сайту при умові встановлення гіперпосилання, не забороненої до індексації пошуковими системами, на матеріал або головну сторінку сайту Дугове зварювання та різання металів.
 
Вверх | Дугове зварювання та різання металів | Администрирование | Контакты | Поиск | Карта раздела